2017. augusztus 31.

17:00

18:00

V. pulzArt megnyitó: SMS kiállítás – szemelgetés a Z generáció üzenetváltásaiból

V. pulzArt megnyitó: SMS kiállítás - szemelgetés a Z generáció üzenetváltásaiból
Ingyenes Belépés
18:00

19:00

Peer Krisztián közönségtalálkozó – Beszélgetőtárs: Fekete Vince költő

Peer Krisztián közönségtalálkozó. Beszélgetőtársa: Fekete Vince költő
Ingyenes Belépés
18:00

19:20

Margarete (PL) – Kitalálta és előadja: Janek Turkowski

Janek Turkowski (PL): Margarete
20 RON
19:00

20:00

Bordos László Zsolt (HU) – SPIDRON sztereó 3D objekt mapping installáció, kiállításmegnyító. Erdély Dániel előadása – Spidron képek és képletek

Spidron: virtuális formák
Ingyenes Belépés
20:00

21:30

Mammal Hands (UK) koncert

20:00

21:20

Margarete (PL) – Kitalálta és előadja: Janek Turkowski

Janek Turkowski (PL): Margarete
20 RON
21:30

23:00

Tein Teátrum – Tigris. Szerző: Gianina Cărbunariu

Tein Teatroom: Tigris
Ingyenes Belépés

2017. szeptember 1.

17:00

18:20

Margarete (PL) – Kitalálta és előadja: Janek Turkowski

Janek Turkowski (PL): Margarete
20 RON
17:00

18:00

Hajdú Tamás: Áthallások, Fotókiállítás megnyitó

Hajdú Tamás: Áthallások
Ingyenes Belépés
18:00

19:00

Florin Iaru közönségtalálkozó – Beszélgetőtárs: Adrian Lăcătuș irodalomkritikus

Florin Iaru közönségtalálkozó
Ingyenes Belépés
18:30

20:00

Ernelláék Farkaséknál (rendező: Hajdu Szabolcs) filmvetítés

Hajdu Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál
18 / 12 RON
19:00

19:40

Adrien M & Claire B: Hakanaï (FR), tánc performansz és digitális művészet

Hakanaï by Adrien M & Claire B (FR)
30 RON
19:00

20:20

Margarete (PL) – Kitalálta és előadja: Janek Turkowski

Janek Turkowski (PL): Margarete
20 RON
19:00

20:30

OMG – Performance típusú előadás, Ioana Păun rendezésében

Andrei Mureșanu Színház: OMG – Organisme modificate genetic (genetikailag módosított organizmusok)
15 RON
20:00

21:00

Imre Mariann, Székely Gábor: Szív (HU), Kiállításmegnyitó

Imre Mariann és Székely Gábor kiállítása (HU)
Ingyenes Belépés
21:00

21:40

Adrien M & Claire B: Hakanaï (FR), tánc performansz és digitális művészet

Hakanaï by Adrien M & Claire B (FR)
30 RON
22:00

23:30

pulzArt Mobile with Traila, zene – installáció

pulzArt Mobile with Traila és Kupás Anna installációk
Ingyenes Belépés
23:30

01:00

küb_beat, zene

küb_beat
15 RON

2017. szeptember 2.

01:00

02:00

Kimyan Law Live (AT), zene

Kimyan Law Live (AT)
15 RON
02:00

04:00

Beast, zene

Beast
15 RON
11:00

12:00

Kultúrfoci (Íróválogatott – Tamási Áron Színház csapata)

Kultúrfoci: a Magyar Íroválogatott és a Tamási Áron Színház csapatainak mérkőzése
Ingyenes Belépés
12:00

13:00

Finger & Thumb Theatre: The Ugly Duckling (UK), árnyjáték

Finger & Thumb Theatre (UK): The Ugly Duckling / A rút kiskacsa
10 RON
13:00

16:00

Bélaműhely (HU) hangszerkészítő workshop

Bélaműhely (HU): Hangszerkészítő műhely és karmesterjáték
Ingyenes Belépés
16:00

17:30

Gyíkemberek a spájzban – összeesküvés-elméletek és kamuhírek Moderátor: Ivácson András Áron, előadók: Tamás Gáspár Miklós, Hubbes László Attila, Kustán Magyari Attila, Nagy Zeni

Gyíkemberek a spájzban – összeesküvés-elméletek és kamuhírek
Ingyenes Belépés
18:00

19:00

Finger & Thumb Theatre: The Ugly Duckling (UK), árnyjáték

Finger & Thumb Theatre (UK): The Ugly Duckling / A rút kiskacsa
10 RON
18:00

19:30

Látókép Ensemble: Ernelláék Farkaséknál előadás – Hajdu Szabolcs (HU)

Látókép Ensemble (HU): Ernelláék Farkaséknál
20 RON
19:00

20:30

OMG – Performance típusú előadás, Ioana Păun rendezésében

Andrei Mureșanu Színház: OMG – Organisme modificate genetic (genetikailag módosított organizmusok)
15 RON
19:00

20:30

Íróválogatott: beszélgetés, felolvasás – Résztvevők: Ágoston Zoltán, Farkas Zsolt, Kiss Tibor Noé, Kukorelly Endre, Nagy Dániel

Íróválogatott: beszélgetés, felolvasás
Ingyenes Belépés
20:00

21:30

Látókép Ensemble: Ernelláék Farkaséknál előadás (HU) – Hajdu Szabolcs

Látókép Ensemble (HU): Ernelláék Farkaséknál
20 RON
21:00

22:30

Ernelláék Farkaséknál (rendező: Hajdu Szabolcs) filmvetítés

Hajdu Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál
18 / 12 RON
21:30

23:00

Lulu James (UK), zene – Előzenekar: Générique

22:30

23:30

Közönségtalálkozó az Ernelláék Farkaséknál című film és előadás alkotóival

Hajdu Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál
Ingyenes Belépés

2017. szeptember 3.

00:00

01:00

quidbop, zene

Quidbop
15 RON
01:00

02:00

Persian Empire (DE), zene

Persian Empire (DE)
15 RON
02:00

04:00

Grid, zene

Grid
15 RON
11:00

13:00

Bélaműhely (HU) karmesterjáték gyerekeknek

Bélaműhely (HU): Hangszerkészítő műhely és karmesterjáték
Ingyenes Belépés
12:00

13:30

Erdélyi rémtörténetek. Felolvasás Szabó Róbert Csaba Fekete Dacia. Erdélyi rémtörténetek című novelláskötetéből

Erdélyi rémtörténetek: Felolvasás Szabó Róbert Csaba Fekete Dacia című kötetéből.
Ingyenes Belépés
12:00

12:50

Finger & Thumb Theatre: The Ugly Duckling (UK), árnyjáték

Finger & Thumb Theatre (UK): The Ugly Duckling / A rút kiskacsa
10 RON
14:00

15:30

Élet a kapitalizmus után – posztkapitalizmus és kommunizus-forgatókönyvek Moderátor: Kustán Magyari Attila, előadók: Ivácson András Áron, Tamás Gáspár Miklós, Nagy Zeni

Élet a kapitalizmus után – posztkapitalizmus és kommunizmus-forgatókönyvek
Ingyenes Belépés
16:00

17:00

Gyöngyösi Csilla Öt dolog, amit nem jól tudtál az iszlámról című előadása

Gyöngyösi Csilla: Öt dolog, amit NEM jól tudtál az iszlámról
Ingyenes Belépés
18:00

19:00

Szabó Róbert Csaba közönségtalálkozó – Beszélgetőtárs: Részeg Imola egyetemi oktató

Szabó Róbert Csaba közönségtalálkozó
Ingyenes Belépés
18:00

18:50

Finger & Thumb Theatre: The Ugly Duckling (UK), árnyjáték

Finger & Thumb Theatre (UK): The Ugly Duckling / A rút kiskacsa
10 RON
18:30

20:00

Ernelláék Farkaséknál (rendező: Hajdu Szabolcs) filmvetítés

Hajdu Szabolcs: Ernelláék Farkaséknál
18 / 12 RON
20:00

22:00

Tokyo Sound Land (JP) live act – koncert

Tokyo Sound Land (JP)
25 RON

InstaPulz